Cambridgeské zkoušky nanečisto

Mgr. Bc. Iva Fidlerová

Ve spolupráci s Jazykovou školou Hello, jsme v pondělí 5. 2. 2024 uspořádali Cambridgeské zkoušky nanečisto (pre-testy), které odpovídají jednotlivým jazykovým úrovním podle CEFR (Společný evropský referenční rámec pro jazyky).

Ke zkouškám typu YLE (Starters, Movers, Flyers) se přihlásilo 25 žáků, úroveň KET (A2) skládalo 16 žáků, úroveň PET (B1) 7 žáků, FCE (B2) 3 žáci a 2 žáci zkusili i úroveň Advanced (C1).

Jak byli žáci úspěšní, zjistíme z výsledků koncem tohoto měsíce. V červnu budou mít naši žáci možnost složit zkoušku Cambridge English a získat tak mezinárodně uznávaný certifikát jako doklad o dosažené úrovni anglického jazyka.

Velký zájem o zkoušky nanečisto nás velmi potěšil a přejeme našim žákům, ať je angličtina stále baví a mají motivaci své jazykové dovednosti dále rozvíjet.